Čiužiniai
Kokybiškas čiužinys gali suteikti jums patogų ir sveiką miegą. Tam, kad jūs suprastumėte kokie čiužiniai yra geresni jūs turite atkreipti dėmesį į produkciją, kuri turi būti gaminama pagal tam tikrus standartus. Jums gali būti siūlomi čiužiniai su spyruoklėmis ir be spyruoklių. Tačiau yra būtina žinoti kaip reikia tinkamai pasirinkti čiužinius. Kokie yra pasirinkimo faktoriai? Vienas iš svarbiausių faktorių yra čiužinio konstrukcija, kadangi jie gali būti su spyruoklėmis ir be spyruoklių. Kai jūs rinksitės čiužinius su spyruoklių bloku jūs turite atkreipti dėmesį į tai kiek spyruoklių turi jūsų miegui skirta vieta. Taip pat turite atkreipti dėmesį į čiužinio sandarumą, optimalus spaudimo lygis padarys įtaką jūsų patogiam poilsiui. Daugiau atraminių taškų padidins konstrukcijos tvirtumą. Taip pat prieš tai, kai jūs pasirinksite čiužinį atkreipkite dėmesį į spyruoklinio bloko rūšį. Gali būti priklausomas spyruoklinis blokas. Tokiuose čiužiniuose spyruoklės yra sujungiamos nenutrūkstančiais pynimais. Populiarūs modeliai yra tie, kurie yra sujungiami keliomis spyruoklėmis. Svarbiausias jų privalumas tai prieinama kaina, kuri yra kelis kartus mažesnė nei čiužinių, kurie turi nepriklausomą spyruoklių bloką. Papildomuose sluoksniuose yra naudojamas lateksas arba kitos medžiagos. Kiti čiužiniai yra tokie, kurie turi nepriklausomą spyruoklių bloką. Tokiuose čiužiniuose kiekviena spyruoklė yra išdėstyta tam tikrame užvalkale. Šios konstrukcijos dėka jūs kūnas visada gulės anatomiškai sudėtingoje padėtyje. Čiužinys, kuris neturi spyruoklių turėtų būti pasirenkamas pagal tai koks jo viduje yra užpildas. Jo konstrukcijos pagrindą sudaro surenkami ir monolitiniai blokai, kurie yra gaminami iš natūralių ir dirbtinių medžiagų, kurios nustato kokio kietumo bus jūsų čiužinys. Anatomiškai tinkamas kūno palaikymas gali būti pasiekiamas naudojant medžio žieves, lateksą ir kitas medžiagas.
Čiužiniai taip pat turi būti pasirenkami pagal tai koks yra jų kietumas. Priklausomai nuo kietumo lygio jie yra skirstomi į tam tikras rūšis. Jie gali būti minkšti, tokį minkštumą čiužiniams suteiks lateksas arba putų poliuretanas. Šios medžiagos gerai prisitaiko pagal kūno formą, tai užtikrins gerą kūno kraujotaką poilsio metu. Minkštas čiužinys labai dažnai yra rekomenduojamas žmonėms, kuriuos kamuoja juosmens ligos ir žinoma pagyvenusiems žmonėms. Optimali miego poza yra ant šono. Taip pat čiužiniai gali būti vidutinio kietumo. Jiems yra priskiriami čiužiniai, kuriuose yra derinamas lateksas ir medžio žievė. Tokie čiužiniai gali pasigirti gydomuoju poveikiu. Kita čiužinių rūšis yra kieti čiužiniai. Spyruoklių bloko kietumas yra užtikrinamas naudojant tokias medžiagas kaip linas ir kokoso žievė. Šie modeliai gali išlaikyti pakankamai didelį krūvį, o tai pagerina ortopedines savybes. Kietas čiužinys yra rekomenduojamas vaikams, paaugliams ir žmonėms, kurie serga krūtinės ir kaklo srities ligomis. Ant tokio čiužinio patartina miegoti ant nugaros.
Čiužinio kietumas yra parenkamas ne tik priklausomai nuo jūsų individualių poreikių, tačiau taip pat ir nuo to koks yra miegančio žmogaus svoris. Kuo didesnė kūno masė, tuo kietesnis turi būti čiužinys. Šiuo atveju nuo čiužinio kietumo priklausys jūsų miego patogumas ir žinoma gaminio ilgaamžiškumo, kadangi čiužiniai yra gaminami naudojant tvirtas medžiagas, kurie neleis anksti deformuotis čiužiniui. Kai yra pasirenkamas čiužinio dydis yra atsižvelgiama į būsimo čiužinio savininko ūgį. Žmogus neturi kojomis atsiremti į lovos galus. Prieš tai, kai jūs pasirinksite čiužinį atsižvelkite į tai, kad jo ilgis turi būti didesnis nei žmogaus ūgis ne mažiau kaip 15 cm. Teisingai pasirinktas čiužinys jums padės atpalaiduoti raumenis ir užtikrins gerą kraujotaką miego metu.
leave a reply